lohmatiy77 (lohmatiy77) wrote,
lohmatiy77
lohmatiy77

Львівська Народна Республіка: Ми залишаємось

Львівська Народна Республіка: Ми залишаємось

Прочитали в групі "Русские демотиваторы и мотиваторы" пораду для інакомислячих українців, які ведуть "інфо-війну", де рекомендуються покидати Україну, тому що висловлюватись проти режиму зараз небезпечно. Тому що можуть посадити, а можуть і вбити. Дякуємо друзям за пораду.

Але ні. Ми не виїдемо з України.

Неправильно? Напевно. Так, ми в розшуку СБУ з червня минулого року. Львівяни, які створенням цього пабліку - з приваблюючою увагу назвою - виказали свою думку... і стали першими адмінами на Вкраїні милій, проти яких порушили кримінальну справу по надуманим і брехливим звинуваченням.

Так, ми живемо в нібито "бандерівському" Львові. Чому "нібито"? Тому що ви забули про тих жителів нашого славного міста, котрі не підтримали "Лютий-2014", репресії проти інакодумців і каральну операцію на Сході.

А нас ж не десятки таких. І сміємо стверджувати, навіть не сотні. Більше.

Україномовних. Російськомовних. Тих галичан, тих українцв - "руськіх людей", котрі не зрадили дружбу з Росією і наше загальне минуле, Православну віру, День Перемоги, несприйняття бандерви, пам'ять про Талергоф.

Ми не "хохли". Не "йододефіцитні". Але і на Сході не "ватники", не "колоради", не "кацапи".

Нам треба виховувати наших дітей. Розказувати правду сумнівающимся. А тут таких хватає, повірте нам... На НАШИХ землях. В НАШІЙ країні.

Покидьки та перевертні, які створили терористичну державу на останках УРСР і на руїнах "біловежської" України! Ви рано святкуєте перемогу. Навіть у Львові є ненависники цього поганого режиму. І в Тернополі. І в Івано-Франківську.

Ми залишаємось.

Львівська Народна Республіка: Ми залишаємось

Источник: Львівська Народна Республіка

пы.сы. Я сам офигел, когда нашел эту группу. Но ДА! Во Львове есть подполье. Недавно даже встречался с одним из львовских подпольщиков, которого обменяли месяца три назад. Он здесь, воюет на Донбассе, за НОВОРОССИЮ. И это далеко не единственный Человек с Галиции, который воюет против нацизма.

Tags: Львов, горожане Львова, патриоты, подполье, против нацизма. Галиция, украинцы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments